Veľmi sa teším spolu s Vami! Že ste sa rozhodli STIAHNÚŤ si tento SKVELÝ ŤAHÁK 5 tipov ↓ ↓ ↓ 

Ktorý pomohol mne, a odteraz už bude pomáhať aj Vám! Poslúži a pomôže Vám vyvarovať sa chybám pri realizácií razeného obkladu, ak dodržíte 5 najzásadnejších tipov→krokov, vďaka čomu ušetríte stovky €!  Prezradím Vám na čo musíte myslieť a na čo určite nesmiete zabudnúť, aby váš obklad dopadol na jednotku!

Aby sa váš obklad podaril na jednotku a vy ste sa mohli tešiť z dokonalého, jedinečného výsledku vytvoreného pomocou raziacich foriem a tohoto ťaháku, ktorý bude pre Vás veľmi praktickou pomôckou! Môžete si ho ZDARMA stiahnuť v PDF formáte ako doplnok k hlavnému návodu ako raziť obklad, ktorý už isto máte stiahnutý a preštudovaný. Stiahnite si ZDARMA aj tento super ťahák ↓↓↓↓

Kliknite na tlačítko nižšie  ↓↓↓↓ a stiahnite si tento skvelý ťahák ako praktickú pomôcku pri tvorbe vášho razeného obkladu. Nájdete tam v skratke 5 zásadných bodov, ktoré je potrebné určite dodržať!   

↓↓↓↓

 
5 krokov ťahák.pdf

(V prípade,že ste si ťahák nestiahli priamo TU, poslal som vám link na opätovné stiahnutie aj do mailu, aby ste si ho vedeli kedykoľvek stiahnúť. Všetky inštrukcie k e-mailu nájdete na konci tejto stránky)

↓↓↓↓ AKO BONUS mám pre vás 2 SUPER videjká, ktoré vám pomôžu pri razení a farbení vášho prvého obkladu   ↓↓↓↓

 
 

VIDEO #1

Ako si vyraziť kamenný obklad pomocou silikónových foriem

VIDEO #2

Ako si hotový obklad natónovať pomocou tekutých farieb.

Napíšte mi ozvem sa Vám

Volám sa Peter Šupák

 
Adresa

R.O.Group s.r.o.

Súdna 311/10

Trencin

911 01

Slovensko

 
E-mail
 
Telefón

Vaše údaje sú 100% v bezpečí.

Obchodné podmienky, Kontakt
R.O.Group s.r.o. - Peter Šupák- TN formy Copyright © 2023