Chcete ušetriť až tisíce € pri obkladaní vášho domu, presne tak ako ušetril aj náš zákazník Roman z Trenčína? Doslova tisíce!

Pri prerábke jeho domu ušetril →týmto netradičným spôsobom obkladania
viac ako
6000€ na tehlovom obklade, ako aj ďaľšie tisíce kutilov po celom svete!
 ↓↓↓

Skôr ako začnete raziť obklad, odporúčam stiahnuť si návod nižšie!
Vďaka návodu ZDARMA získate kvalitný obklad za 30% jeho ceny!

Rekonštrukcia sa vám konečne blíži ku koncu,ale...

Viem je toho tak veľa a výdavky stále pribúdajú, a trvá to už tak dlho, a vy sa už neviete dočkať práve tých finálnych dizajnových dorábok, ktoré je najviac vidieť a nechcete si odpustiť vôbec nič z vašich vysnívaných predstáv o bývaní?...

Veľmi dobre to poznám, zažil som si to tiež na vlastnej koži...ale nakoniec som to zvládol. →"Pýtate sa ako?"

Rovnako sa na začiatku pýtal aj náš zákazník Roman z Trenčína..."naozaj na tom ušetrím?" a nakoniec vďaka razenému obkladu naozaj ušetril na jeho rodinnom dome viac ako 6000€ keďže potreboval obkladať plochu 150m2 a chcel vyslovene tehlový obklad, ktorý už bez vyšpárovania stojí naozaj veľa...  plus práca majstra...tak to skúsil a výsledok ho prekvapil

 

Toto je výsledok Romanovej práce na ktorej ušetril viac ako 6000€

Viete čo Roman nakoniec povedal o metóde razenia obkladu?

" Keby viem aké je to jednoduché a že nakoniec naozaj ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno... zo začiatku som tomu absolútne neveril, pochyboval som... ale nakoniec som si kúpil →set raziacich foriem rustikálnej tehly← a išiel do toho a bol som veľmi prekvapený z výsledku a aj úspory financií! Môžem to každému, kto potrebuje ušetriť a má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť.
Skúste to naozaj to stojí za to!"

Roman B.

Trenčín

Aj vám, rovnako ako Romanovi veľmi rád poradím pri realizácií obkladu

  • Mám dlhoročnou praxou preverené postupy, poznám niekoľko metód a postupov, ktoré už mám overené, že sú kvalitné a správne, takže už nemusíte ísť cestou pokus,omyl ako ja a zbytočne tak strácať čas a peniaze. Ukážem vám skratku...
  • Už nemusíte zažívať ten hrozný pocit ako ja, keď sa niečo nepodarilo, s mojimi overenými postupmi sa budete cítiť ako odborníci v remesle.
  • Už žiadne chyby! ... pokusy, omyly počas realizácie vášho obkladu či dlažby. Naučím vás krok po kroku od A-Z ako na to a v prípade, že si ešte nebudete istí som pripravený vám poradiť a pomôcť.
  • Bude z vás doslova majster, ktorého prácu budú potom všetci obdivovať. Určite nehrozí aby vám niekto povedal, že! bože toto kto ti robil??" Dočkáte sa len obdivu a závistlivých pohľadov...
  • Vzory kameňa, dreva či tehly sú vhodné nielen do exteriéru, ale aj napríklad do kúpeľní, chodieb či obývacích miestností čo veľmi štýlovo podčiarkne dizajn interiéru vášho domova.
Kto Vám to vlastne radí?

V krátkosti niečo málo o mne

Volám sa Peter Šupák

Môj príbeh začal pred 10 rokmi a to veľmi netradične, vždy som sa takýmto prácam vyhýbal oblúkom, ale v roku 2014 sa všetko zmenilo, začalo to keď som kúpil malý domček a riešil ako mať kamenný obklad na stene v drevodome, ktorá bola v podstate niečo ako sololit, umakart...na túto stenu nikdy nezabudnem...majstri mi tvrdili že kamenný obklad mi z toho spadne, že to je ťažké a keďže ja som tvrdohlavý...pátral som a objavil metódu razenia v Kanade a po prvý krát som si obliekol monterky a napriek varovaniam išiel do toho... stál som asi hodinu a pozeral na tú stenu a nevedel ako začať...↓

Pozrite si obrázky nižšie, ako to nakoniec dopadlo a obklad drží už 10 rokov, viete ten....čo určite nebude držať

Týmto to celé začalo... moja prvá práca bez akýchkoľvek predošlých skúseností!

Ako dokážem pomôcť aj Vám?

  1. Keďže som malá poctivá manufaktúra, všetky vzory foriem vám najskôr sám navrhnem, vyrobím aj predám, takže za kvalitu foriem vám aj osobne ručím. A hlavne mám všetko x-krát odskúšané a viem vám vo všetkom poradiť!
  2. Sú to pružné silikonové alebo polyuretánové formy, pomocou ktorých si dokážete sami vyrobiť a naozaj výrazne ušetriť na vašom obklade či dlažbe.
  3. Úplne ZDARMA vás naučím, ako dokážete ušetriť (až 42€ na 1m2) pri svojpomocnej realizácií obkladu imitácie tehly, kameňa, dreva alebo iných štýlových vzorov. Trpezlivo vám vysvetlím čokoľvek nebudete vedieť, alebo si len nebudete istí.

Stiahnite si ZDARMA návod, vďaka ktorému ušetríte doslova tisíce € ako Roman

(kliknite na obrázok nižšie, zadajte váš e-mail a stiahnite si celkom ZDARMA tento praktický návod na razenie obkladu pomocou pružnej formy, ktorú taktiež zoženiete pod jednou strechou, teda priamo u nás. Máme na výber z viac ako 300 rôznych vzorov)

Ďalšie úspešné šikovnícke projekty

Čo si o tom myslia ľudia, ktorí už návod aj metódu razenia použili?
Marián Č.

Skalica

" Keďže sme pri prvej realizácii boli spokojní s prácou so →silikónovými formami, s jej výsledkom a v neposlednom rade aj s výslednou cenou, bolo jasné, že aj ďalšia časť rekonštrukcie bude realizovaná pomocou raziacich foriem.

Bolo len potrebné vybrať vzor, keďže pôvodné steny boli veľmi nesúdržné a krivé. Voľba padla na Set raziacich foriem prírodného kameňa a set drevených letokruhov. K tomu sme dokúpili ešte dva vzory dlážkovice.

Na farbenie sme použili práškové a tekuté farby a príslušné efektovače, ktoré boli použité aj vo videonávode. Po odoslaní objednávky nás p. Šupák telefonicky upozornil, že na realizáciu nám chýba ešte niektorý z komponentov, či ho môže k objednávke priložiť. Z takéhoto prístupu sme boli milo prekvapení. Výsledok bol opäť veľmi dobrý, pôvodné nerovnosti na stene ešte dotvorili výsledný efekt. "

 
Pán Marián s manželkou už sa tešia zo svojej práce
Paula L.

Nitra

"Ahoj,chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s formami. Vždy sa mi páčili vonkajšie obklady na domoch, lenže bohužiaľ je to dosť finančne náročné hlavne keď chcete oblozit väčšiu časť domu. Veľmi som sa potešila keď som klikla na odkaz...

Bola som milo prekvapená v akých cenách sú tieto raznice. Objednala som hned 5 kúskov a vôbec neľutujem. Pozrela som si na ich stránke všetko o razeni,farbeni a tonovani. O postupe má informoval pán Šupak.V podstate sme boli stále v kontakte.

Razítka sú veľmi kvalitne a do detailov spracované. Momentálne pracujem na svojom novom dome kde doladujem sokel. Už teraz sa neviem dočkať ako budem robiť razeny obklad do fasády. Táto metóda je nielen úsporná ale aj krásna v konečnej úprave. Ps: Rodičom sa to tak páčilo, že sám otec sa pustil do razenia na vonkajšom múriku po celej dĺžke oplotenia.                                    Teším sa na výsledok"

Pani Paula s rodinou sú už tiež hrdí na svoju prácu

Čo môžete vďaka tejto novej metóde získať?

Pustite si tento krátky videonávod ako jednoducho na to
Zdarma získate praxou overený návod, ktorý pomohol už viac ako 5000 ľuďom ušetriť desaťtisíce €
Zvládnete to celkom sami, bez akýchkoľvek predošlých skúseností, stačí dodržať návod a moje rady
Vďaka 100% overeným postupom a vďaka mojim tipom a trikom sa vyhnete chybám a získate nové zručnosti, ako aj skvelý pocit z vlastnoručne vyrobeného obkladu či dlažby

Ochotne vám pomôžem nájsť tú najlepšiu alternatívu pre Vás

U nás to predajom nekončí, ale naopak začína, budem Vám odbornou pomocou