Na čo všetko musíte pamätať, aby váš obklad neskončil katastrofou

Ok, možno to znie trošku nadnesene a prehnane

Aj keď…

Keď som sa rozhodol, že si budem kamenný obklad na umakartovú stenu riešiť sám, lebo "pán majster" ma zrušil že to sa nedá.. ešte som netušil, koľko nástrah sa za tým skrýva. Myslel som si že som majster sveta:

“Ja to zvládnem ľavou zadnou, veď mám zmysel pre detaili, zbožňujem navrhovať si sám a prerábky všetkého druhu milujem, to bude pohodička. Nemám čo pokaziť. Veď na to nepotrebujem jadrovú fyziku”

Mýlil som sa …

Neuvedomil som si , že každé remeslo musíte vedieť, poznať postupy, zákonitosti a rôzne vychytávky, ktoré nenájdete nikde na ceste. Takže som išiel dlhou cestou pokusov a omylov. A to ani nehovorím o veciach, ktoré som zabudol úplne, pretože som nemal potrebné know-how. Nevedel som ako nato.

Je toho viac načo treba pamätať a dodržiavať isté zásady

Mal som za sebou viacero prerábok a poznal som veľa odborníkov z fachu, ktorí mi vždy vedeli poradiť, keď som si s niečím nevedel dať rady.

Ale čo ak vy nemáte a nepoznáte nikoho takého? Alebo len chcete, aby vám s tým niekto pomohol, usmernil vás?

Od toho tu máte mňa, veľmi rád budem súčasťou vášho projektu.

Milujem tvorbu novýh obkladov – veľmi rád vám pomôžem a poradím.

Peter Šupák - autor projektu Razený obklad

 

Pomôžem vám prejsť celým procesom s ľahkosťou pierka

1.Ušetríme Vám výdaje -  Už nemusíte smútiť že si nemôžete dovoliť kamenný obklad na veľkú plochu vášho domu, naučíme Vás ako si ho vyrobíte sami za pár eur

2. Ušetríme Vás starostí s majstrami-  Už nemusíte hodiny dlho zháňať nespoľahlivých majstrov, ktorí sa nakoniec aj tak vyhovoria, lebo majú kopec roboty inde a neprídu, naučíme vás ako byť majstrami bez stresu a starostí.

3.Pomôžeme Vám pri výbere obkladu-  Už nemusíte hodiny dlho hľadať lacný a nekvalitný obklad, ktorý vám po prvej zime odpadne, poradíme vám ako sa vyvarovať chýb a ušetríme vás hnevu z odpadnutého obkladu, ktorý má ani nie rok.

4. Zbavíme Vás stresu z neporiadku-  Nemusíte si ničiť nervy a jedovať sa s neporiadnými majstrami, ktorí všetko nechajú po sebe , kde im to odpadne od ruky, pri tomto spôsobe ich nebudete potrebovať. Ušetríte si peniaze a ešte aj nervy z večného neporiadku.

5. Zbavíme Vás stresu z termínu dokončenia-  Už nemusíte byť závislý na neochotných remeselníkoch a prosiť ich o dodržanie termínu, týmto spôsobom si svoj termín určíte sami a určite ho dodržíte. Už sa nemusíte stresovať či budete mať do Vianoc hotový váš kamenný obklad.

6. Udržíme Váš finančný rozpočet v norme-  Nemusíte si odpúšťať ďalšie veci pri vašej prerábke len kvôli kamennému obkladu, ktorý by vás vyšiel majland, pomôžeme vám výrazne ušetriť a tak si budete môcť dopriať veci naviac, ktoré by ste si inak museli odpustiť. Už si nemusíte odpustiť letnú dovolenku len napríklad kvôli tehlovému obkladu na vašom dome.

 

7. Naučíme Vás praxou preverené postupy-  poznáme niekoľko metód a postupov, ktoré už máme preverené, že sú kvalitné a správne, takže už nemusíte ísť cestou pokus,omyl a zbytočne strácať čas a peniaze. Už nemusíte zažívať hrozný pocit keď sa niečo pokazí, s našimi preverenými postupmi sa budete cítiť ako odborníci v remesle.

8. Máme len preverených dodávateľov-  Už nemusíte hodiny hľadať na internete alebo behať po obchodoch, máme už rokmi preverených dodávateľov na farby,laky a chémie, ktoré potrebujete pre váš obklad či dlažbu. Všetko nájdete pod jednou strechou a vy tak ušetríte kopec času a starosí, naviac vám ochotne poradíme ako a čo používať. Naviac sa vyhnete tomu, že vám manžel vynadá, že ste kúpili zlú farbu, my vám poradíme čo presne budete potrebovať.

9. Budeme Váš odborný dozor-  strach robí svoje, aj keď už všetko viete, môže prísť situácia že si nebudete istí a budete potrebovať pomôcť a poradiť. Presne od toho sme tu pre Vás nachystaný poradiť a odpovedať či mailom alebo telefónom kedykoľvek to budete potrebovať, takže vy môžete bez obáv a stresu pokračovať vo svojom diele. Na ničom sa už nezaseknete a dielo vám pôjde ako po masle.

10. Dáme Vám možnosť vidieť-  nie každý má predstavivosť a nevie presne čo  a ako vlastne ten razený obklad vyzerá, ako vyzerá forma a veci okolo. Nie je žiadny problém, u nás na adrese sa vieme dohodnúť na stretnutí, kde si môžete pozrieť rôzne varianty takéhoto obkladu a formy si fyzicky ohmatať. Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.

11.Naučíme Vás, ako si uľahčiť práce-  všetky triky, vychytávky, na ktoré sme roky postupne pracne prichádzali aj cestou pokusov a omylov získate ako mávnutím čarovného prútika len tak. Teraz vám pomôžu s ľahkosťou vytvoriť váš vysnívaný obklad oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a kvalitnejšie s perfektným výsledkom, bez toho aby ste sa na niečom zasekli.

12. O čom tajne snívate dokážeme zmeniť na skutočnosť- Určite máte svoju predstavu ako by mal vyzerať váš vysnívaný obklad napríklad v obývačke, ale neviete sa pohnúť z miesta?

My vám s tým radi pomôžeme, aby sa vaše predstavy a sny zhmotnili a vy ste si ich vychutnávali každý deň v realite.
 

A oveľa, oveľa viac :)


 

KONZULTÁCIE – AK POTREBUJETE PORADIŤ

Ak si prajete  oporu pri realizácií vášho obkladu, len niekoho, s kým sa chcete poradiť, sme tu pre Vás. Poskytneme vám konzultácie a povieme vám, na čo si dať pozor. Dám vám celé svoje know-how, aby ste mohli vytvoriť obklad presne tak, ako ste si ho vysnívali.

Pozrite si cenník foriem potrebných k realizácií obkladu.

Ak máte otázky, pozrite si stránku s častými otázkami, možno tam na ňu nájdete odpoveď. Ak nie, kontaktujte nás, radi vám na ňu zodpovieme.

10-MINÚTOVÁ KONZULTÁCIA ZDARMA

 

Áno, aby sme nezabudli,

Máte u nás 10-minútovú konzultáciu zdarma. Vyplňte nižšie uvedený formulár a my vám prezradíme svoje tajomstvá, ako si vyrobiť ten najkrajší kamenný obklad široko ďaleko. Budete naň právom hrdí.

 

AKO ZAČAŤ?

1. krok – vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky
2. krok – do 24 hodín vás budem kontaktovať telefonicky
3. krok – počas telefonátu sa ma pýtajte :) Máte u mňa 10 minútovú konzultáciu zdarma

Nenechajte nič na náhodu. Je to rozhodnutie zväčša na celý život. 

Kontaktujte ma a využite svoju 10-minútovú konzultáciu zdarma:

Kontaktujte ma