Čo o nás povedali naši spokojní zákazníci...

Marián Čech - zákazník

Keďže sme pri prvej realizácii boli spokojní s prácou so silikónovými formami, s jej výsledkom a v neposlednom rade aj s výslednou cenou, bolo jasné, že aj ďalšia časť rekonštrukcie bude realizovaná pomocou raziacich foriem. Bolo len potrebné vybrať vzor, keďže pôvodné steny boli veľmi nesúdržné a krivé.


Výsledok bol opäť veľmi dobrý, pôvodné nerovnosti na stene ešte dotvorili výsledný efekt....


Celú referenciu si môžete prečítať nižšie>>

Marián Čech - sedliacka dlažba

Na opravu chodníka sme využili možnosť zakúpenia hotovej Sedliackej-vidieckej dlažby vzor 1-4 MIX, nakoľko tu hrozilo, že by sme neustrážili našich psov a mačky, aby čerstvo vyrazenú dlažbu nepošliapali. Aj tu sme boli s výsledkom spokojní.

Kvôli výške dlažby (4 cm) sme ju však nemohli použiť z druhej strany terasy. Tu sme opäť použili Set raziacich foriem SOUL WOOD-LETOKRUHY set 1 a dlážkovicu. Chodník treba ešte domaľovať.

V budúcnosti ešte budeme raziť obklad na terase, na stene a pravdepodobne aj na podlahe v podbrání. A ktovie, čo nám ešte napadne ????.


Dušan Kmec - zákazník

Dušan K. z Trebišova

Náš zákazník Dušan K. z Trebišova si pred časom zakúpil niekoľko foriem na výrobu odliatkov z betónu v imitácií dreva, výsledkom sa nám pochválil na fotkách a musíme uznať že to vyzerá naozaj fantasticky, ako reálne drevo.


Miloš Staňák - zákazník


Jaroslav Fehervari - zákazníkŠtefan a Vierka Bendoví - zákazníci


Silvia Šimáková - Dielňa dielnička


Darinka Bystrická - zákazníčka

Nakoniec sa rozhodla a formy si zakúpila a pustila sa do svojho projektu, aby si skrášlila svoj exteriér a za rozumné peniaze :) stačí k tomu chuť do práce pár € na materál a formy na odlievaniePrečítajte si čo pani Darinka Bystrická napísala pozakúpení týchto foriem, na základe skúsenosti pri práci s nimi, ako jej pomohli a aký výsledok jej priniesli tieto pomôcky>>

R+R Group - náš úplne prvý zákazník


Jedna z našich najlepších referencií od spokojnej zákazníčky

"Som až neuveriteľne spokojná! Formy sú nadherné,do detailu vymakané, odliatky na nerozoznanie od štruktúry prírodného dreva. Lebo presne tieto formy som si zadovážila.

 

Formy mi pomohli pri mojej práci tým, že sa s nimi ľahko manipuluje, hotovy vyrobok sa ľahučko vylupne a je krásny. Z jednotlivých odliatkov sa dá zložiť presne taká dlažba, akú potrebujem, na ploche veľkej ako potrebujem, nie som obmedzovaná v podstate ničím. Koľko mi treba, toľko si vyrobim.

Cenovo neporovnateľné s dlažbami, ktoré som obzerala v obchodoch a úplne najlepšie je, že pri týchto typoch odliatkov nemusím robiť žiadne kompromisy, sú presne také a je ich presne toľko,koľko potrebujem.

Výsledok je neuveriteľný...lebo človek očakáva vždy nejakú odchylku. Ale odchylka, ktorá nastala po vylupnutí odliatkov z formy je len tá, že som ešte spokojnejšia ako s výsledkami, ktoré som mala možnosť vidieť na fotkách.

Koľko som ušetrila, to ešte neviem presne vyčísliť, lebo som stále v procese tvorby, práca ešte nie je dokončená, ale ušetrila som isto nemalú sumu, lebo keby som si musela kúpiť dlažbu v obchode, mohla by som si dovoliť len určité množstvo dlaždíc.Takto som sa rozbehla a pokryjem si aj plochy, s ktorými som vopred nerátala, práve z dôvodu, že som na to nemala prostriedky.

Tu nie je čoho sa obávať. V prípade aj tých najmenších pochybností viem kam sa mám obrátiť, takže nemusím mať žiadne obavy, že sa niečo nepodarí.

Pán Šupák mi poradí vždy, takmer okamžite a úplne do najmenších podrobností a celkom trpezlivo mi odpovie aj na tie najotravnejšie otázky z mojej strany a čo ma veľmi udivuje, kľudne mi to aj zopárkrát zopakuje, kým si nie som celkom istá, že som to správne pochopila.

To nie, že by som Vaše vyrobky odporúčala aj ďalším ľuďom, ja to už aj robím! Poskytujem všetky údaje na firmu p.Šupáka ľuďom, ktorí u mňa vidia formy a finálne výrobky z nich. Ešte to nie je ale nejako výrazné.

Čas, keď sa ku mne začnú zbiehať návštevy a v reále uvidia ako vyzerajú odliatky v exteriéri a ako zapadajú do celkovej architektúry mojej záhrady ešte len nastane.

Keď odliatok leží u mna v pivnici a dozrieva, nie je to ešte to pravé orechové..."

Darinka Bystrická

· a jej úprimná 5-hviezdičková referencia pre nás