Diela našich šikovných zákazníkov

Razené obklady a dlažby, ktoré ste s nadšením úžasne zvládli
Na záver môžete ZDARMA získať prémiový návod na razenie obkladu!
↓↓↓↓

Vaše diela, obklady aj dlažby, ktoré vznikli vašimi rukami svojpomocne pomocou raziacich a odlievacich foriem.

Hneď na úvod vám sem pridávam zopár fotiek z projektov našich šikovných zákazníkov a zákazníčok.

(Vaše nádherné diela budú časom postupne pribúdať, stránku neustále aktualizujeme.)


Oddeľovače trávnika v podaní pani Márie z Trenčína

Pani Mária si na dôchodku skrášlila svoju záhradu oddeľovačmi trávnika, ktoré si svojpomocne odliala pomocou našich silikónových foriem z ponuky vzorov imitácie starého dreva. Rozhodla sa pre sadu vzorov Oddeľovač trávnika vzor Drevo 1 a Oddeľovač trávnika vzor Drevo 2 z našej ponuky odlievacích silikónových foriem a nielenže ušetrila oproti cenám v stavebninách, ale získala vzory a farby odliatkov, ktoré nikde nekúpite...také ako si vyrobila pani Mária má len a len ona!


Inšpirujte sa jej úžasným výtvorom a pustite sa do vlastného projektu pomocou širokej ponuky foriem na odlievanie>>

Prečítajte si čo nám napísala Pani Mária po skončení prác s formami

"Chcela som vyskúšať niečo nové, nikdy predtým som sa s touto metódou výroby dlažieb nestretla, ale s výsledkom som nadmieru spokojná!

Najväčšia výhoda je finančná úspora, ale v podstate som to vyrábala pre svoju zábavu :-)

Môžem len odporučiť!"

Mária Košútová

zákazníčka - Trenčín


Formy na výrobu betónových odliatkov imitácie dreva

Naša zákazníčka zo Zvolena sa už dlhší čas pohrávala s myšlienkou, že by vyskúšala formy z našej ponuky. 

Pomocou týchto foriem si dokážete za 30% ceny sami vyrobiť odliatky z betónu, ktoré na pohľad vyzerajú ako drevo.

A to len s tým rozdielom že ho netreba ošetrovať a nikdy vám nezhnije :) naša komunikácia začala už pred dlhším časom a skôr ako vôbec prišlo k samotnému nákupu napísala o nás toto>>

" Vaša metóda ma oslovila velmi silne! Som človek od prírody tvorivý a neznášajúci uniformitu a aj napriek veľkej ponuke obkladov mám stále pocit, že som si nenašla to moje...Až teraz. Nikto nebude mať také isté ako ja, tej istej farby a štruktúry,na tom istom mieste. Skrátka s Vašimi šablónami môžem dotvoritť čo chcem a ako chcem, keď sa nepodarí, ľahko opravím...Netuším presne čo to obnáša,vyrobiť také formy,ale robíte to dokonale. Ani samo drevo nevyzerá tak drevenne,ako Vaše odliatky. A to je už čosi...! "

Darinka Bystrická

zákaníčka - Zvolen


Sedliacke dlažby podľa Maťa

Ďaľšia úžasná práca šikovníka Maťa z Muráňa, ktorého svojpomocná výroba dlažieb naozaj chytila za srdce

Maťo nám napísal čo si o tom myslí

"Najprv ma zarazila tá cena, tak som uvažoval či to beriem, ale keď som si to všetko našiel na internete, čo to všetko obsahuje, tak by ma to vyšlo aj viacej ako stojí ta forma, takže tam som váhal, ale nakoniec som spokojný aj s cenou . :D

Nikdy predtým som nič také neriešil...
Ale výsledok je fakt vynikajúci!

Najväčšia výhoda je po prvé, že je k forme aj návod na obsluhu a všetky povážene veci sú tam dopodrobna rozpísané, takže to hneď ušetri dosť veľa času a nepodarkov, forma je kvalitná, veľmi dobre sa mi odliatok z nej vyberá. Odporúčam."

Maťo Giertli

Muráň


Odlievacia forma Sedliacka dlažba vzor 2

Zákazková forma na razenie vzoru rustikálnej tehly.

Dostali sme zadanie na zákazku vyrobiť razítko vzoru rustikálnej tehly aj so špárovaním,ktorá mala byť nerovnomerne uložená.

Tejto úlohy sme sa ujali veľmi radi, keďže v tej dobe sme ešte nič také v našej ponuke nemali. Posúďte sami ako to dopadlo...razítko je na svete ako jediný originál, ktorý nikto iný mať nebude...myslíme že to dopadlo super.

Zatiaľ vám prinášame fotky z ešte prebiehajúceho projektu firmy R+R group z Michaloviec, kde bude náš vzor zdobiť nové crossfitové centrum. Postupne pridáme fotky z finálnej podoby a zhodnotenie celého projektu našim zákazníkom: ako sa im pracovalo s našim razítkom, aké benefity to prinieslo v podobe nemalej úspory financií...tešíme sa s nimi a aj vy sa môžete tešiť na fotky celého projektu.

"Kúpili sme si Set razítok na zákazku určených na razenie vzoru rustikálnej tehly aj so vzorom špáry a boli sme veľmi spokojní,
vrelo odporúčame! "

Bc. Martin Rakovský

R+R group, Michalovce


Forma pre výrobu mydielok na zákazku

Pred rokmi sme dostali zaujímavú otázku resp.požiadavku na výrobu formy pre výrobu špeciálneho mydla na zákazku...

"Dobrý deň, mám zákazku na mydlá pre Univerzitu v Trnave, ja som si formu síce jednu vyrobila ale skoro som pri tom prišla o nervy a zrejme som nepoužila dobry material, lebo je tvrdý a forma sa mi trhá. Prikladam fotku uz vzniknuteho mydla a teda pozitív. Vedeli by ste mi urobit formu na odllievanie medaile? potrebujem ju zo silikónu"

Bola to pre nás ďalšia výzva, že dokážeme vyrobiť na zákazku naozaj akúkoľvek formu a to zo špičkových kaučukov, ktorá sa už určite zákazníčke trhať nebude! Prinášame aj zopár fotiek z priebehu tejto zákazky a nakoniec hodnotenie spokojnej zákazníčky :)

" Škoda že som Vás nenašla skôr, mohla som si ušetrit peniaze za to divné čo som kúpila ani neviem ako sa to volá a hlavne ten čas kým som tu svoju formu uplácala... Ďakujem za urgentné vybavenie a profesionálny prístup, forma mi urýchlila ukončenie môjho projektu a ušetrila čas! Veľká spokojnosť, určite budem odporúčať. "

Silvia Šimák Koštrnová

majiteľka / dielnadielnicka


Razený kameň - Markus vzor 2

Naši zákazníci z Chtelnice sa pred časom rozhodli vyskúšať si túto revolučnú metódu výroby obkladov a zakúpili si od nás formu/razítko kameňa Markus vzor 2. Pozrite si ako úžasne dopadol ich projekt, ktorý bol len skúškou chystaného jarného projektu, kde vyrazia kompletný sokel na ich rodinnom dome...
Skúšobný projekt dopadol nadmieru dobre a manželia Bendoví sa už dnes tešia svojmu vlastnému umeleckému dielu, ktoré bolo len skúšobným predjedlom pred hlavným chodom, ktorý ich čaká na jar...pozrite si zopár fotiek z ich vlastného projektu.

Raziaca forma kameň MARKUS vzor 2

Toto o nás povedali manželia Štefan a Vierka Bendoví

" Razený kameň sme si boli osobne pozrieť v Trenčíne. Nemali sme obavy z
razenia kameňa, ale skôr z jeho maľovania a tónovania. Práca so silikónovou
formou
 išla naozaj celkom dobre, hoci sme s niečím podobným skúsenosť zatiaľ
nemali. Aj keď sme si mysleli, že farbenie bude zložité, zistili sme, že sa
tu vlastne nedá nič pokaziť. Kameň má rôzne odtiene a je len na vkuse
každého, čo sa mu páči.

My sme to zobrali ako hru, urobili sme si niekoľko

vzoriek a z nich sme si vybrali tú, čo sa nám najviac páčila a to sme
urobili. V konečnom dôsledku sme s našim „dielom“ naozaj spokojní a môžem
takúto formu výroby vlastného obkladu iba odporučiť. Zatiaľ sme vyrobili asi
6 m2 a aj pri takomto malom množstve sú úspory oproti kamennému obkladu
nezanedbateľné, hoci my sme to zatiaľ brali ako skúšku. "

Štefan a Viera Bendoví

naši zákazníci - Chtelnica


Pani Paula a jej razený Kameň Kron

prečítajte si čo o nás a tejto metóde povedala>>

"Ahoj,chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s R.O formy. Vždy sa mi páčili vonkajšie obklady na domoch, lenže bohužiaľ je to dosť finančne náročné hlavne keď chcete oblozit väčšiu časť domu.

Tak som začala pátrať po internete a hneď mi našlo R.O.formy. Veľmi som sa potešila keď som klikla na odkaz a ukázalo sa,že pán Šupák ich má až niekoľko. Bola som milo prekvapená v akých cenách sú tie jeho raznice.

Objednala som hned 5kúskov a vôbec neľutujem. Pozrela som si na ich stránke všetko o razeni,farbeni a tonovani. O postupe má informoval pán Šupák.V podstate sme boli stále v kontakte. Už som len potrebovala miesto na vyskúšanie a týmto mi pomohol otec. Boli to múriky na vchod do garáži 8 metrov dlhé a v najširšej časti až 1,80 metra. Spotrebovala som necelé 4 klebre a jeden penetračny náter.

Farby som použila akrylové. Pieskovu som dala ako základ a potom som už len tonovala hnedou,čiernou a tehlovou. Je to veľmi jednoduché aj pre ženu,kleber sa jednoducho natiahne na povrch a potom sa len razí. Razítka sú veľmi kvalitne a do detailov spracované.

Momentálne pracujem na svojom novom dome kde doladujem sokel. Už teraz sa neviem dočkať ako budem robiť razeny obklad do fasády. Táto metóda je nielen úsporná ale aj krásna v konečnej úprave. Ps: Rodičom sa to tak páčilo, že sám otec sa pustil do razenia na vonkajšom múriku po celej dĺžke oplotenia. Teším sa na výsledok"

Paula Líškova zákazníčka (Nitra)

Prvý z niekoľkých projektov pani Pauly z NItry, ktorá je príkladom toho, že ak sa naozaj chce, ide úplne všetko


Ako mamička na materskej dovolenke sa rozhodla takto pomôcť manželovi zveľadiť ich krásny nový dom.

A rozhodla sa hneď pre niekoľko projektov a kúpila si hneď
na začiatok niekoľko raziacich foriem z našej ponuky...


Razený kameň - 1A v podaní pani Pauly

Naša verná zákazníčka pani Paula nám opäť poslala zopár fotiek z jej skúšobného projektu, na základe ktorého chce pokračovať s veľkou stenou v obývacej miestnosti ich nového rodinného domu. Malá vzorka na komíne.

Posúďte sami, aký krásny výsledok sa dá dosiahnúť a to len za 1/6 nákladov oproti bežným umelým obkladom dostupným v obchodoch.
 

Ak sa Vám páči výsledok práce pomocou našej raznice Lámaný kameň vzor 1A, môžete si sami skúsiť niečo podobné a vybrať si vzor presne podľa vašej predstavy z našej ponuky, alebo si objednať vzor na zákazku presne podľa vašich predstáv>>

každá raziaca forma má úchytky pre lepšiu manipuláciu

Obývacia izba razená pomocou formy Kameň 1A

Naša verná zákazníčka pani Paula nám toto leto poslala fotky už z niekoľkých projektov vytvorených pomocou razníc z našej ponuky a tento obklad je jej najnovším dielom. Obklad kameňa vzor 1A už zdobí po komíne aj jej obývačku. Čo sa týka techniky farbenia, je to úplná novinka, ktorá osloví väčšinu z vás, pretože je úplne nenáročná ako na materiál tak na techniku farbenia. Posúďte sami ako sa dielo podarilo.


Lámaný kameň 1A v podaní pani Gabiky

Takto krásne si svoj plot upravila pani Gabika naša zákazníčka, ktorá sa rozhodla použiť Lámaný kameň vzor 1A z našej ponuky foriem, razníc. Postup razenia ako aj maľovania dostanete automaticky k zakúpenej forme a samozrejmosťou
je aj naše bezplatné poradenstvo každému zákazníkovi.
Raziaca forma Lámaný kameň 1A

Tvorivý nápad pomocou raziacej formy LINEA

Náš zákazník Peter nám poslal fotky svietnikov, ktoré vyrobil a dotvoril aj pomocou našej formy-raznice LINEA
Posúďte sami čo všetko sa dá vytvoriť keď má človek predstavivosť a nápad.

>>Raznice LINEA nájdete TU<<

Načerpajte inšpiráciu a pustite sa s chuťou do vlastného projektu pomocou našich rozmanitých vzorov foriem.

Lámaný kameň vzor 2A+2B

Náš zákazník z Revúcej pán Robert využil našu výhodnú akciu v mesiaci Júl a zakúpil si zvýhodnený set foriem Lámaného kameňa 2A+2B a na garáži si vyskúšal ako na to. Posúďte sami ako krásne vyzerá jeho obklad a zvládol to úplne bez problémov hneď na prvý krát.

>>Jednotlivé raznice si môžete objednať TU<<


Lámaný kameň 2A a 2B - pani Alica z Ružomberka

Ďalšie krásne dielo v podaní našej zákazníčky pani Alice z Ružomberka, ktorá takto vylepšila chodbu pomocou razníc Lámaný kameň 2A a 2B z našej ponuky vzorov foriem kameňa. Posúďte sami ako aj žena bez problémov zvládne vyrobiť takýto krásny obklad kameňa. Aj vy môžete mať rovnako krásny a farebne odlišný obklad, ktorý nikde nekúpite...


Lámaný kameň forma vzor 2A pána Mariána z Handlovej

Lámaný kameň sa hodí naozaj úplne všade, na sokel, na steny, múriky do interiéru skrátka kde vás napadne.

Aj pán Maríán B. sa rozhodol upraviť sokel svojho domu pomocou metódy razenia a vybral si na to vzor Lámaný kameň 2A.

Podľa nás to dopadlo naozaj super, čo vy na to? Inšpiruje vás táto práca k vlastnému dielu? Stačí vám forma a chuť do práce.


Lámaný kameň forma vzor 2B pani Anny z Prešova

Takto krásne si vytvorila obklad na svojej chalupe pani Anna Gubancová z Prešova, ktorá vďaka svojmu dielu, ako jedna z výhercov získala od nás formu v našej Augustovej súťaži o formu z našej ponuky.

Posúďte sami, ako krásne vytvorila obklad kameňa len pomocou len jednej zo vorov raznice-formy a to  vzor 2B.

Vytvorte si aj vy vlastný obklad podľa vašich predstáv, stačí klik, vybrať si vzor formy, poprípade oba a začať tvoriť>>

raziaca forma variant A
 
raziaca forma variant B

TEHLOVÝ KAMEŇ 1 a 2 - pán Adam z Bytče

Náš priateľ a zákazník, ktorý sa podieľal na vzniku tohoto vzoru raznice špárovaného kameňa nám poslal výslednú prácu ktorá vznikla jeho rukami práve pomocou tejto raznice. Posúďte sami ako krásne sa dá vyrobiť kameň metódou razenia a len za pár €.

raziaca forma Tehlový kameň vzor 1

Soklový kameň VZOR 1- v podaní pána Emila z Trenčína

Náš zákazník a priateľ pán Emil z Trenčína si pomocou raznice Soklového kameňa vzoru 1, takto krásne dokončil bočnú časť schodiska na svojej víkendovej chate.
Zhodnoťte sami, ako krásne a doslova za pár € sa dá vytvoriť úžasný obklad kameňa.
 
raziaca forma vzor 1
 
raziaca forma vzor 2

Soklový kameň VZOR 1 - v prevedení pani Pauly

Naša verná zákazníčka Paula L. nám poslala fotky z ďalšieho diela, ktoré tentokrát vytvorila v predsieni.

Zvolila si Soklový kameň vzor 1, ktorý použila predtým aj na sokel domu, čím je jasné že akýkoľvek vzor je vhodný kamkoľvek, kde sa to vám páči, nie sú žiadne limity.

Posúďte sami, ale podľa nás sa obklad vydaril dokonale. Pani Paula je naozaj šikovná a zvládla to ako obyčajne celkom sama.

Aj vy sa môžete inšpirovať do tvorby vlastného diela.


Soklový kameň VZOR 1 v zimnej záhrade

Naša stála zákazníčka pani Paula sa tentokrát pustila do razenia obkladu múrikov a stĺpov kde bude mať zimnú záhradu. Použila raznicu Soklový kameň vzor 1 z našej ponuky. Obklad sa vydaril ako vždy na jednotku a farebné prevedenie vyzerá úplne super, veď posúďte sami. A áno uhádli ste...robila ho celkom sama :-)

Kameň sa naozaj hodí skoro všade, dôkazom toho je hotový obklad v chodbe, na sokli domu a už aj na zimnej záhrade, pomocou jednej raznice.

Ako už som písal, raznica vydrží naozaj milióny m2 obkladu.

Tento vzor sa teší naozaj veľkej popularite, zákazníci s obľubou vyberajú práve tento vzor pre jeho realistický vzhľad a hĺbku.


Kameň v kúpeľni - RUSTIKAL STONE vzor Z1 pani Mariky z Košíc

Keď nám pani Marika písala prvý krát, chcela vedieť či sa dá obklad raziť aj v kúpeľni.

Na čo sme jej napísali že obklad sa dá v podstate raziť kdekoľvek, akurát sa musí správne upraviť, podľa toho v akom prostredí sa bude nachádzať.

Vybrala si prekrásny vzor RUSTIKAL STONE vzor Z1

Prácu zvládla úplne sama a aj keď to bola pre ženu celkom fuška, nakoniec bola šťastná ako to dopadlo 

a teraz sa už doma vytešujú z krásneho štýlového obkladu. Veď posúďte sami

Toto nám napísala, keď sme sa jej pýtali ako sa jej robilo s formou,ako hodnotí túto metódu a ako je spokojná s výsledkom.

"Práve si sama už druhý deň robím obklad v kúpeľni....nikto neverí že bez mužskej ruky :-D, no šialene neuveriteľná drina, ale výsledok super !, manžel ma včera po návrate z práce pochválil, že si môžem otvoriť živnosť :-D

bude sa vám ozývať aj pár mojich známych, ktorí veľmi chvália to zosúladenie kúpeľne, čo vraj vyzerá, ako by bola robená do kameňa.

Ani som si to neuvedomila, že to tak vypáli :-) 
"

Marika Stoklasova Lučkaiova

zákazníčka - Košice


Razený kameň vzor UNI Z1
v prevedení pani Alenky z Detvy


Pani Alenka si svojpomocne vytvorila krásny vzor
lámaného kameňa metódou razenia pomocou silikónovej formy a použila veľmi obľúbený vzor
Lámaný kameň UNI Z1 a takto si krásne doladila plotový múrik a špaletu okolo vchodových dverí.


Veď posúďte sami ako skvele sa jej to podarilo>>

Razený - Lámaný kameň UNI vzor Z
v podaní pána Jaroslava z Prievidze

Pán Jaroslav si chcel obložiť kameňom väčšiu časť domu čo by bolo bežným kameňom veľmi nákladné, preto sa rozhodol pre metódu razením pomocou pružnej silikónovej formy vzoru>>

Lámaný Kameń UNI variant Z, pomocou ktorého obklad dlhší čas pekne postupne po častiach tvoril.

Postupne si obklad svojpomocne vyrazil a už sa vytešuje ako z krásneho kamenného obkadu tak z úspory, ktorá je pri takejto ploche naozaj výrazná! Aj vy môžete ušetriť a získať výnimočný obklad presne podľa vlastnýh predstáv.

Prečítajte si čo nám pán Jaroslav o jeho skúsenosti napísal 

raziaca forma Lámaný kameň UNI variant Z

"Najskôr som riešil klasický kamenný obklad, ale po zistení že sú už aj u nás dostupné odtláčacie formy, robím si obklad sám. Na začiatku som sa bál dostupnosti materiálov

S výsledkom som maximálne spokojný a prínos vidím hlavne v úspore a jednoduchosti. Momentálne naozaj nemám čo vytknúť a metódu razenia obkladu každému odporúčam!  "

Jaroslav Fehervari

Zákazník - Prievidza


Razený kameň vzor UNI-L
v podaní Maťa z Muráňa

Maťo je šikovný mladý chlap z Muránskej Lehoty a veľmi ho zaujala metóda razenia, Maťo si od nás objednal niekoľko foriem na zákazku ale aj foriem priamo z ponuky, ktoré už máme typizované...

Takto super Maťo zvládol hneď prvý pokus o razený obklad a vybral si vzor Lámaného kameňa UNI L>>

Prečítajte si čo nám Maťo o tejto metóde napísal

"
Najprv ma zarazila tá cena, tak som uvažoval či to beriem, ale keď som si to všetko našiel na internete, čo to všetko obsahuje, tak by ma to vyšlo aj viacej ako stojí ta forma, takže tam som váhal, ale nakoniec som spokojný aj s cenou :D

Nikdy predtým som nič také neriešil...
Ale výsledok je fakt vynikajúci. Odporúčam.
                           "

Maťo Giertli - Muránska Lehota

raziaca forma Lámaný kameň variant L

Razený obklad Mozaika z kameňa
podľa pani Ildiko O. zo Šoporne


Pani Ildiko nás pred rokmi požiadala vytvoriť vzor raziacej formy a to mozaiky s malinkých fragmentov kameňa.


Vyhoveli sme a vznikla nádherná forma na razenie obkladu >>

Forma KAMENNÁ MOZAIKA MINI - vzor Z - raznica


Posúďte sami ako sa pani Ildiko podarilo jej dielo pomocou tejto zaujímavej raziacej formy>>


raziaca forma kamenná mozaika mini

Razený lámaný kameň UNI Z2
v podaní pani Janky M.

Ďaľšia vaša práca, tantokrát sa pani janka M. s manželom pustili do svojpomocnej metódy razenia vzoru kamenného obkladu > Lámaný Kameň GRANIT UNI vzor Z2

Ide to úplne intuitívne a ľahko a s návodom od nás to zvládnete ako nič, presne ako už tisícky našich zákazníkov.
 
Raziaca forma GRANIT UNI variant Z2

Razená Rustikálna tehla SLIM -set
podľa pána Lukáša z Novákov

Pomocou tejto revolučnej metódy pán Lukáš ušetril cez 3000€ pri takej ploche domu akú razil pomocou zvýhodneného setu foriem>>


Pri takto veľkej ploche je miera úspory naozaj obrovská a oplatí sa ten čas a námahu do toho investovať. Nie je to nič náročné, chce to len čas, chuť a formy na razenie...

Aj vy viete ušetriť tisíce € ako pán Lukáš!

Prečítajte si čo napísal pán Lukáš po skončení projektu

"Najskôr som sa toho bál, nevedel som či to zvládnem a aj časovej náročnosti.
Predtým som nikdy nič také neriešil

Zvládol som a zatiaľ sú len dobre ohlasy, každému sa to páči.
Najväčší prínos je asi trpezlivosť ?? určite sa mi podarilo ušetriť cez 3000€.
Výhoda: nemusím šparovať.

Forma drží, je ľahko umývateľna.Odporúčam"

Lukáš Miština

Zákazník - Nováky

set razníc rustikálna tehla slim

Razená Rustikálna tehla SLIM - set
zákazník Roman ušetril cez 6000€

Náš zákazník Roman z Trenčína, ktorý ušetril na jeho rodinnom dome až 6000€ na 150m2 obkladu Rustikálnej tehly, ktoré potom mohol použiť na úpravy okolia, záhrady a stavbu altánku...Použil zvýhodnený set raziacich foriem>

>>hobby set TEHLA SLIM - vzor Z+opravná<<

Roman je už tretí zákazník, ktorý ušetril tisíce € a nozaj ocenil túto metódu, ktorá ušetrí € úplne každému.


 
 
 

Roman nám po skončení projektu napísal toto

" Keby viem aké je to jednoduché a že ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno... zo začiatku som tomu neveril, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený a môžem to každému, kto má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť. "

Roman Bitter

Podnikateľ - Trenčín

set razníc rustikálna tehla slim

Tehla Rustik v podaní pani Pauly

A opäť pani Paula L. , ktorá nám poslala fotky z jej ďalšieho diela, tentokrát si vytvorila starú tehlu v predsieni a z časti aj vchod do kuchyne.

Zvolila si vzor starej Rustikálnej tehly v tvare brickktorý použila na viacerých plochách, pretože akýkoľvek vzor si vyberiete, bude vhodný kamkoľvek, kde sa to vám páči, v tomto smere neexistujú  žiadne limity.

Veď posúďte to sami>

Inšpiruje vás to rovnako ako nás? Skúste to aj vy>>

Raziaca forma TEHLA RUSTIK forma na razenie obkladu rustikálnej tehly

Obklad moderná tehla tehlový obklad razený pomocou formy

Moderná tehla v kuchyni?
Áno, je to len na vašej fantázií...

Hádajte v koho podaní? že by opäť pani Paula...správne  poslala nám ďaľšie nádherné fotky z jej vydareného diela, tentokrát si vytvorila modernú tehlu priamo v kuchyni.

Zvolila si vzor Modernej tehly v tvare Z, ktorý použila ako obklad medzi linkou aj mimo nej.

Pozrite sa na to, proste úžasné čo poviete >

Inšpirujte sa a vyskúšajte si to aj vy>>

Raziaca forma MODERNÁ TEHLA na razenie tehlového obkladu

"Ahoj,chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s R.O formy. Vždy sa mi páčili vonkajšie obklady na domoch, lenže bohužiaľ je to dosť finančne náročné hlavne keď chcete obložiť väčšiu časť domu.

Tak som začala pátrať po internete a hneď mi našlo R.O.formy. Veľmi som sa potešila keď som klikla na odkaz a ukázalo sa,že pán Šupák ich má až niekoľko. Bola som milo prekvapená v akých cenách sú tie jeho raznice.

Objednala som hned 5kúskov a vôbec neľutujem. Pozrela som si na ich stránke všetko o razeni,farbeni a tonovani. O postupe má informoval pán Šupák.V podstate sme boli stále v kontakte. Už som len potrebovala miesto na vyskúšanie a týmto mi pomohol otec. Boli to múriky na vchod do garáži 8 metrov dlhé a v najširšej časti až 1,80 metra. Spotrebovala som necelé 4 klebre a jeden penetračny náter.

Farby som použila akrylové. Pieskovu som dala ako základ a potom som už len tonovala hnedou,čiernou a tehlovou. Je to veľmi jednoduché aj pre ženu,kleber sa jednoducho natiahne na povrch a potom sa len razí. Razítka sú veľmi kvalitne a do detailov spracované.

Momentálne pracujem na svojom novom dome kde doladujem sokel. Už teraz sa neviem dočkať ako budem robiť razeny obklad do fasády. Táto metóda je nielen úsporná ale aj krásna v konečnej úprave. Ps: Rodičom sa to tak páčilo, že sám otec sa pustil do razenia na vonkajšom múriku po celej dĺžke oplotenia. Teším sa na výsledok  "

Paula Líškova
zákazníčka-Nitra


Razený kameň REAL STONE vytvorený raziacou silikónovou formou

Razený obklad kameňa REAL STONE
v podaní pani Alenky W. z Bratislavy

Pani Alenka z Bratislavy si pomocou metódy razenia vytvorila takýto nádherný kamenný obklad vo svojej Oáze Harmónia v našom hlavnom meste.

Z týchto nádherných prác môžete aj vy načerpať inšpiráciu a chuť do vlastného diela, na ktoré vám stačí jedna raznica a nejaký materiál + chuť vytvoriť si niečo jedinečné :-)


Raziaca forma kameň REAL STONE vzor 1 silikónová raziaca forma na razenie kameňa

Razený kameň REAL STONE 1-3 kamenný obklad razený pomocou setu foriem

Kameň REAL STONE vzor 1-3
v podaní pani Lydie G.

Tentokrá si pomocou metódy razenia vytvorila takýto nádherný kamenný obklad pani Lýdia G.

Z týchto nádherných prác môžete aj vy načerpať inšpiráciu a chuť do vlastného diela, na ktoré vám stačí jedna raznica a nejaký materiál + chuť vytvoriť si niečo jedinečné :-)

 

Betónový podval imitácie dreva Odliatok pomocou silikónovej formy

Betónové podvaly imitácie dreva
podľa pána Šimona K. z Beckova

Ak chcete nejaký výnimočný odliatok, ktorý nie je na prvý pohľad umelý ako tie čo bežne kúpite, je tu možnosť odliať si z našich foriem betónový odliatok, ktorý pochádza z originálneho kopyta vyrobeného zo storočného dreva.

Presne tieto vzory použil aj pán Šimon aby sa odlíšil, chcel niečo čo je výnimočné a jedinečné<<

Výrazne ušetril a zároveň si postupne vyrobil množstvo aké potreboval a v dizajne aký sa páčil jemu a to všetko len za zlomok ceny za ktorú niečo obdobné nájdete v obchodoch. 

Forma Drevený podval Vzor 2 silikónová forma na betónové odliatky
Drevený podval Vzor 2 betónový odliatok pomocou silikónovej formy

Praktický návod na razený obklad v PDF Ako si viete pomocou raziacej formy vytvoriť štýlový obklad

TU si ZDARMA stiahnete prémiový  návod

Ako si svojpomocne vyrazíte obklad pomocou pružnej silikón alebo PU formy
Vďaka návodu ZDARMA získate kvalitný obklad len za 30% jeho ceny v obchode!
Zvládnete to bez zložitého postupu a akýchkoľvek skúseností!